” منت خداي را عزوجل که طاعتش موجب قربتست و بشکر اندرش مزيد نعمت. هر نفسي که فرو ميرود ممد حياتست و چون برميايد مفرح ذات. پس در هر نفسي دو نعمت موجودست و بر هر نعمتي شکري واجب “

داستان زندگیت در حال نوشته شدنه پس با قدرت و امید ادامه بده

مشاوره و هدایت تحصیلی

آموزش و کسب مهارت

برگزاری آزمون و کسب مدرک معتبر

روزانه

بزرگسال

تاریخ امتحانات

کتابخانه

باشگاه

خوابگاه

✦ دیپلم چیست :

دیپلم، یا دیپلما، یک مدرک تحصیلی در سطح دومرحله‌ای تحصیلات ثانویه است که در بسیاری از کشورها برای فارغ التحصیل شدن از دبیرستان یا مدرسه‌ی متوسطه (high school) به دانش‌آموزان اعطا می‌شود. دارا بودن دیپلم نشان دهنده‌ی پایان دوره‌ی تحصیلی ثانویه و کسب مهارت‌های مقدماتی در حوزه‌های مختلف است.

در بسیاری از کشورها، دیپلم نشانگر این است که دانش‌آموز با موفقیت تحصیلات خود را به پایان رسانده و از دانشگاه و یا دوره‌های حرفه‌ای بعدی مانند حرفه‌ای مدرسه، حرفه‌ای فنی، یا آموزش حرفه‌ای شروع کرده است. به همین دلیل، داشتن دیپلم یک شرط لازم برای شرکت در بسیاری از دوره‌های آموزشی بالاتر است.

✦ نکات :

افرادی که خدمت سربازی را تمام نکرده اند

در صورت عدم ثبت نام در مدرسه به عنوان بازمانده از تحصیل شناخته می شوید و از سامانه غیبت خواهید کرد! زیرا 'فقط مدارس (وزارت آموزش و پرورش) مجاز به درخواست و اعطای معافیت تحصیلی هستند' نه مدارس (وزارت کار - سازمان فنی و حرفه ای، وزارت ارشاد، جهاد کشاورزی و ...).

کسانی که به هر دلیلی موفق به اخذ دیپلم نشده اند

با ثبت نام در مراکز شبانه بزرگسالان می توانند از ابتدای دریافت سیکل تا دیپلم مدرک رسمی آموزش و پروش و قابل استعلام جهت ارایه به مراکز رسمی دریافت کنند
اینجا کلیک کنید
✦ اطلاعیه ها :
✦ مناسبت ها
✦ اخبار
✦ ویژگی ها و امکانات
آموزش سوارکاری ، شنا ، اسکیت ، فوتبال و...
شرکت در مسابقات
آموزش آنلاین و اینترنتی
دسترسی به سایت ها و رفرنس های علمی معتبر
آشنایی با محیط کاری و دانشگاه های خارج از کشور
امکان استفاده از خوابگاه
امکان استفاده از خدمات روان درمانی و روانشناختی
دریافت مدرک معتبردیپلم و فنی حرفه ای قابل ترجمه در هر گروه سنی روزانه و بزرگسال
آموزش بصورت پروژه محور، کار تیمی و آموزش تعامل در گروههای کاری بر اساس تکنیک های اجایل

ثبت نام برای دریافت دیپلم شرایط خاصی نداره و شما در هر سن و سالی که هستین و هر جایی که هستین می تونید برای ادامه تحصیل اقدام کنید و در رشته ی مورد علاقه تون ثبت نام و دیپلم دریافت کنید.

شما می تونید با ثبت نام در دوره های آزمون طرح جامع مدرک سیکل دریافت کنید.

بله، ما مدرسه ی رسمی، دارای مجوز و تحت نظارت آموزش و پرورش هستیم و مدرک شما قابل استعلام جهت ارایه در هر سازمان و دانشگاهی خواهد بود.

نگران نباشید دوست عزیز شما می تونید در دوره های آموزش از راه دور ثبت نام کنید.

هزینه در بزرگسالان به صورت واحدی هر واحد 300 تومان محاسبه می شود.شرایط پرداخت هم بصورت نقد و اقساط می باشد.

طول دوره ی دیپلم به صورت عادی سه سال می باشد که گاهی با شرکت در برخی دوره های فنی و حرفه ای می توان آن را کوتاهتر کرد. اگر شما قبلا قبلا برخی دروس را پاس کرده باشید برای شما به صورت تطبیق واحد ثبت می شود.

برای  دریافت دیپلم مجدد شما باید به مراکزی که دارای مجوز دیپلم مجدد می باشند مراجعه کنید. لیست این مراکز را می توانید با مراجعه به اداره آموزش و پروش ناحیه تون دریافت کنید.

نگران نباشید، شما می تونید با مراجعه به اداره ناحیه لیست ریز نمراتتون و سابقه ی تحصیلی تون رو دریافت کنید. دقت کنید که حتما باید توسط اداره مهر زده بشه بعد برای ثبت نام به مدرسه بیارین.

دوست عزیزم چیزی با نام دیپلم فوری وجود ندارد و اینها فقط تبلیغاتی برای شیادی و کلاهبرداری از شماست. مدارکی که با این عنوان صادر می شود جعلی و با یک استعلام ساده قابل تشخیص است. بارها و بارها عزیزانی به ما مراجعه کرده اند که گفته اند که نه تنها مدرک دریافتی از طرف ارگان و یا سازمان درخواست دهنده مورد پذیرش قرار نگرفته بلکه علاوه بر ضرر مالی و از دست دادن زمان هم براشون دردسر ایجاد کرده.

سیستم آموزش و پرورش به گونه ای هست که شما باید به صورت ترمی تعداد مشخصی واحد رو ثبت نام کنید و این کار باید از طریق یک مدرسه ی معتبر زیر نظر آموزش و پرورش انجام بشه .

بله عزیزم، فوق دیپلم معادل دیپلم نظام جدید حساب میشه.

#همراه_با_اولیا

#همگام_با _آموزش_و_پرورش

دبیرستان در ایران به عنوان مرحله‌ای از آموزش و پرورش در سطح دومرحله‌ای تحصیلات ثانویه در نظام آموزشی کشور وجود دارد. دانش‌آموزان عموما بعد از پایان مقطع ابتدایی (پایه‌ی ششم) و مدرسه‌های متوسطه پیشرفته، به دبیرستان می‌روند.

در دبیرستان، دانش‌آموزان به مدت سه سال (دبیرستان اول تا سوم) دروسی از قبیل ریاضیات، علوم، ادبیات، تاریخ، جغرافیا، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی و دینی را در قالب دروس تئوریک و عملی می‌آموزند. در پایان هر سال تحصیلی، دانش‌آموزان باید امتحانات تئوریک و عملی را گذرانده و نمرات خود را کسب کنند.

همچنین، دانش‌آموزان در دبیرستان به برگزاری فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ورزشی نیز مشغول هستند. این فعالیت‌ها می‌تواند شامل باشگاه‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و هنری، کلاس‌های تکنولوژی و … باشد.

در پایان مرحله دبیرستان،این مقطع، گواهینامهٔ اتمام دورهٔ متوسطهٔ دوم (معادل دیپلم) به دانش‌آموزان اعطا می‌گردد و  دانش‌آموزان برای ورود به دانشگاه‌های کشوری و یا بین‌المللی باید آزمون سراسری که توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود را قبول شوند. 

هنرستان کاردانش با رشته‌های فنی در ایران به موسسات آموزشی گفته می‌شود که علاوه بر آموزش هنر، به دانش‌آموزان نیز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ارائه می‌دهند. این موسسات به دو دسته هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و هنرستان‌های کاردانش تقسیم می‌شوند.

دانش آموزان در صورت تمایل برای به دست آوردن مهارت‌های فنی یا هنری، پس از پایان سال نهم متوسطه می توانند وارد هنرستان شوند. هنرستان یک دوره ۳ ساله آموزش فن و هنر است و بیش از ۱۰۰ رشته مختلف دارد.

در صورت تمایل نیز امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر وجود دارد.

آموزش از راه دور، یادگیری برنامه‌ریزی شده ای است که در آن معمولاًیادگیری و آموزش در محیط‌های جدا از هم صورت می گیرند. به همین دلیل آموزش از راه دور، به تکنولوژهای ارتباطی و نهادی برای طراحی و برنامه‌ریزی آموزش نیازمند است. یادگیری از راه دور فقط بر روی نیازهای یادگیرنده برای رابطه با مدرس تمرکز می کند، درحالی که آموزش از راه دور باید شامل دو طرف ارتباط، یعنی مدرس و یادگیرنده باشد. آموزش از راه دور متفاوت از آموزش الکترونیکی است. در واقع آموزش الکترونیکی از زیرشاخه‌های آموزش از راه دور است که در آن ارتباط مدرس و یادگیرنده به تکنولوژی اینترنت محدود می شود. در آموزش از راه دور، ارتباط مدرس و یادگیرنده می‌تواند از طریق نامه نگاری، رادیو، تلویزیون،تلفن، ویدئو کنفرانس یا اینترنت و شبکه‌های اجتماعی باشد.

معرفی همکاران