هر سوالی داری می تونی اینجا بپرسی

برای خیلی هامون ممکنه پیش اومده باشه که که در دوره ی روتین مدرسه به هر دلیلی ترک تحصیل کردیم.

گاهی وقتا چون از درس خوندن دلسرد شدیم و آینده ای در اون نمی دیدیم ، گاهی شرایط روحی خوبی نداشتیم، گاهی وقتا مجبور بودیم کار کنیم و نمی رسیدیم که درس بخونیم ، بعضی هامون ازدواج کردیم ، بعضی هامون شرایط خانوادگی و درگیری ها ما رو جدا کرد از درس خوندن ولی بعد از چندین سال نگاه و رویکردمون به زندگی عوض شد وتوی دلمون گفتیم ای کاش درس مون ول نکرده بودیم یا اینکه حالا می بینیم که نیاز داریم که یه مهارت یاد بگیریم و مدرک سیکل و یا دیپلم برای کارمون بگیریم، بعد با خودمون فکر کردیم : 

اما بعد از اینهمه سال چطور شروع کنم ؟

اصلا نمی دونم مدارکم کجاست ، اصلا من که همه چیز و فراموش کردم ، یعنی می تونم ؟!

ولی نگران نباش ، معلومه که می تونی ، هر وقت بخوای از هر جا که بخوای می تونی شروع کنی و موفق بشی، هر سوالی داری از ما بپرس ، ما کمکت می کنیم تا به اون جایی که می خوای برسی .

از ما بپرس

بعضی از سوالات پر تکرار شما اینجا درج شده یه نگاهی بنداز ، شاید سوال تو هم جزوشون باشه

ثبت نام برای دریافت دیپلم شرایط خاصی نداره و شما در هر سن و سالی که هستین و هر جایی که هستین می تونید برای ادامه تحصیل اقدام کنید و در رشته ی مورد علاقه تون ثبت نام و دیپلم دریافت کنید.

شما می تونید با ثبت نام در دوره های آزمون طرح جامع مدرک سیکل دریافت کنید.

بله، ما مدرسه ی رسمی، دارای مجوز و تحت نظارت آموزش و پرورش هستیم و مدرک شما قابل استعلام جهت ارایه در هر سازمان و دانشگاهی خواهد بود.

نگران نباشید دوست عزیز شما می تونید در دوره های آموزش از راه دور ثبت نام کنید.

هزینه در بزرگسالان به صورت واحدی هر واحد 300 تومان محاسبه می شود.شرایط پرداخت هم بصورت نقد و اقساط می باشد.

طول دوره ی دیپلم به صورت عادی سه سال می باشد که گاهی با شرکت در برخی دوره های فنی و حرفه ای می توان آن را کوتاهتر کرد. اگر شما قبلا قبلا برخی دروس را پاس کرده باشید برای شما به صورت تطبیق واحد ثبت می شود.

برای  دریافت دیپلم مجدد شما باید به مراکزی که دارای مجوز دیپلم مجدد می باشند مراجعه کنید. لیست این مراکز را می توانید با مراجعه به اداره آموزش و پروش ناحیه تون دریافت کنید.

نگران نباشید، شما می تونید با مراجعه به اداره ناحیه لیست ریز نمراتتون و سابقه ی تحصیلی تون رو دریافت کنید. دقت کنید که حتما باید توسط اداره مهر زده بشه بعد برای ثبت نام به مدرسه بیارین.

دوست عزیزم چیزی با نام دیپلم فوری وجود ندارد و اینها فقط تبلیغاتی برای شیادی و کلاهبرداری از شماست. مدارکی که با این عنوان صادر می شود جعلی و با یک استعلام ساده قابل تشخیص است. بارها و بارها عزیزانی به ما مراجعه کرده اند که گفته اند که نه تنها مدرک دریافتی از طرف ارگان و یا سازمان درخواست دهنده مورد پذیرش قرار نگرفته بلکه علاوه بر ضرر مالی و از دست دادن زمان هم براشون دردسر ایجاد کرده.

سیستم آموزش و پرورش به گونه ای هست که شما باید به صورت ترمی تعداد مشخصی واحد رو ثبت نام کنید و این کار باید از طریق یک مدرسه ی معتبر زیر نظر آموزش و پرورش انجام بشه .

بله عزیزم، فوق دیپلم معادل دیپلم نظام جدید حساب میشه.