ساختمان مجتمع آموزشی پیشتازان علم

درباره ما

این مجتمع آموزشی با نام  “پیشتازان علم”  در سال 1382 با مجوز هنرستان کاردانش پسرانه زیر نظر سازمان آموزش و پرورش در ناحیه 4 شهر مشهد فعالیت آموزشی خود را در سه رشته برق صنعتی ، الکترونیک صنعتی ، سخت افزار کامپیوتر شروع کرد .

در سال 1384 بخش دانش آموزان بزرگسال به فعالیت آموزشی اضافه شد و به  پاسخگویی کارمندان و کارگران همت گماشت و خدمات ارزنده ای را به بازماندگان از تحصیل داشت .

در سال 1390 بخش دبیرستان پسرانه در رشته های رشته های ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و پیش دانشگاهی با دبیران مجرب آموزش و پرورش فعالیت خود را شروع کرد و در سال 1392 در بخش بزرگسالان در رشته های فوق در نوبت عصر زمینه را برای بازماندگان از تحصیل فراهم نمود.

در کنار این مجتمع آموزشی آموزشگاه فنی و حرفه ای در رشته  برق صنعتی و مهارت های فنی حرفه ای همکاری می نماید .

همچنین مرکز آموزش از راه دور صدرا در تکمیل فرایند آموزش کمک می کند و پاسخگوی هر نوع نیاز آموزشی دانش آموزان را ارایه می نماید .

تا کنون صدها نفر برای ادامه تحصیل به دانشگاه ها رفته اند و یا با مهارت های فنی حرفه ای وارد بازار کار شده اند .

اکنون به یاری خداوند پس از گذشت 20 سال با کوله باری تجربه ما همچنان در چندین بخش دبیرستان ، هنرستان و آموزش از راه دور هم در نوبت روزانه و هم بزرگسال مشغول فعالیت و ارایه خدمات آموزشی و اعطای مدرک سیکل و دیپلم هستیم و همچنان در توسعه و رشد آموزشی در تلاشیم.

مجوزها

گالری تصاویر

موضوع : روز معلم